Blog

Justgostudium.cz

Možností se nabízí tolik, že se člověk nemůže snad ani rozhodnout. Studovat nebo cestovat? Dají se dvě tak různé oblasti vůbec skloubit? My už víme, že dá – s Petrou a Janou, specialistkami na studium na střední škole v zahraničí a zakladatelkami projektu JustGo, které se svým projektem oslovily právě nás.

Petra a Jana poskytují studentům středních škol možnost vzdělávat se a zároveň objevovat svět. Pomáhají studentům získat sebevědomí, osamostatnit se a získat nevyčíslitelné zkušenosti, které uplatní v rozletu ihned po tom, co maturitním vysvědčením zamávají svým středoškolským dnům. Pokud tedy přemýšlíte o studiu „venku“, Petra s Janou jsou jasnou volbou.

Co jsme pro JustGo udělali?

  • Pro JustGo jsme připravili webové stránky v přehledném a uživatelsky přívětivém redakčním systému.
  • Stránky jsou navíc plně responzivní, automaticky se tak přizpůsobují jakékoliv ploše, na které se zrovna zobrazují – tedy i displeji telefonu nebo tabletu.
  • Webové stránky společnosti JustGo disponují SSL certifikátem, který poskytuje zabezpečení komunikace šifrováním a umožňuje ověření totožnosti komunikujících stran.
  • Vytvořili jsme důkladnou analýzu klíčových slov a slovních frází, které byly nejvhodnější pro tvorbu obsahu a snazší vyhledatelnost.
  • Mimo jiné jsme si pohráli s grafickou úpravou zaslaných fotografií tak, abychom docílili co nejlepšího výsledku.

Tým ngstranky.cz