Ohlasy některých našich klientů

Děkujeme za projevenou důvěru při realizaci projektů a těšíme se na další spolupráce.

David Dolník AvatarDavid Dolník -
Repliky mečů

David Dolník Tímto bych chtěl poděkovat ngstránkám. Potřebovali jsme migraci našeho shopu na velmi odlišnou novou verzi. Najali jsme dvě firmy na řešení problému a ani jedna nedokázala úkol vyřešit. Až ngstránky.cz náš problém vyřešily. S panem kolegou z ngstránky.cz jsme nad řešením seděli i přes půlnoc do doby, kdy se nám web opět rozjel. Výborný přístup, zkušenost, ochota a flexibilita.

Václav Hlubuček AvatarVáclav Hlubuček -

Václav Hlubuček Naši spolupráci s NGstranky.cz hodnotíme pozitivně. Webové stránky našeho developerského projektu nove-byty-liberec.cz považujeme za velmi povedené. Oceňujeme inovativní a individuální přístup stejně jako vysokou kvalitu odvedené práce. Z naší dosavadní zkušenosti můžeme potvrdit, že po celou dobu přípravy stránek byl kladen důraz na plné zohlednění našich představ a na zajištění naši spokojenosti s odvedenou prací.

JUDr. Ota Klekner Ngstranky.cz jsem zvolil pro realizaci nových webových stránek na základě naší předchozí spolupráce. Oceňuji hlavně individuální přístup a vstřícné jednání. Vím, že se na ně mohu kdykoliv obrátit. Jsem spokojen.

Jana Vitoušková AvatarJana Vitoušková

Jana Vitoušková Stránky jsou velmi přehledné a graficky velmi vydařené. Zároveň nabízí velmi snadnou ovladatelnost, která mi umožňuje si příspěvky a galerii fotek spravovat sama. Slouží mi jako skvělá prezentace tvorby a byly mi již mnohokrát pochváleny za jejich profesionální vzhled. Při jakýchkoliv nejastnostech či připomínkách mi byla vždy okamžitě poskytnuta pomoc. Ngstránky.cz mohu doporučit všem, kteří hledají profesionální přístup, rychlé a ochotné jednání a spokojenost s konečným výsledkem, který předčil mé očekávání. Děkuji Vám.

Bronislava Londinová AvatarBronislava Londinová -

Bronislava Londinová Vzhledem k referencím jsem oslovila ngstránky.cz ohledně vytvoření webových stránek pro své obchody se spodním prádlem. Jako laik nerozumím této problematice, a proto jsem byla mile překvapena z celkového přístupu a vstřícnosti při řešení mých nestandardních požadavků. Webové stránky jsou přehledné, graficky moc pěkné a působí velmi čistě. Spolupráce s ngstránky.cz byla pro mě příjemná, na profesionální úrovni. Velmi oceňuji vedle odbornosti také vstřícnost a přesnost při osobním jednání i při jednání na dálku.

Pavlína Grunclová AvatarPavlína Grunclová

positive review  Ngstranky.cz jsme vybrali z toho důvodu, že jsou na ně dobré recenze a také že mají dlouholetou praxi. S jejich prací jsme byli velmi spokojeni. Komunikace byla skvěla, webové stránky dopadly ještě lépe než jsme čekali a také byly za velmi příznivou cenu. Rádi je budeme doporučovat. 🙂

Šárina Vondroušová AvatarŠárina Vondroušová

Rychlost, preciznost a výborně odvedená práce! Hoši, děkujem 🙂

Ing. Petr Kotek, Ph.D. AvatarIng. Petr Kotek, Ph.D. -

Ing. Petr Kotek, Ph.D. Mile mě překvapila profesionalita v jednání společnosti ngstránky.cz. Velmi rychle se zorientovali v námi nabízených službách. Na stránkách www.energysim.cz se jim podařilo zvýšit návštěvnost cílové skupiny, kterou vždy aktuálně potřebujeme oslovit. Velmi kladně také hodnotím rychlé jednání i mimo pracovní dobu a to i o víkendech (i když to dlouhodobě pracovníkům ngstránky.cz nedoporučuji – volný čas by měl být svatý, k nezaplacení). Vřele doporučuji všem začínajícím podnikatelům, kteří potřebují vytvořit kvalitní webové stránky a naladit veškeré SEO, SEF i kampaně na sociálních sítích.

Bc. Michal Smolka AvatarBc. Michal Smolka -
Clarice Bridal

Bc. Michal Smolka Spolupráce se společností ngstránky.cz byla naprosto perfektní. Velmi příznivé ceny, profesionalita, veškeré požadavky byly splněny k mé naprosté spokojenosti.

Stagefashion AvatarStagefashion -
Stagefashion

Stagefashion Ngstránky.cz mohu doporučit všem zákazníkům, kteří ve svém výběru preferují rychlost realizace zakázky, vysokou profesionalitu a osobní přístup. Sám jsem byl překvapen, že tým ngstránky.cz mi toto vše zajistil při zachování velmi příznivé ceny.

Zdenka Povolná Bergmanová AvatarZdenka Povolná Bergmanová -

Zdenka Povolná Bergmanová Pro vytvoření firemních stránek jsme si vybrali firmu ngstránky.cz. Velmi si ceníme individuálního přístupu a rychlé orientace v našem oboru. Stránky jsou zpracované na vysoké profesionální úrovni, přesně vystihují požadavky naší firmy a pro návštěvníky jsou přehledné. Reakce na změny a potřeby, které jsme nadnesli, byly vždy vstřícné a velmi rychlé. Po spuštění stránek se výrazně zlepšila naše pozice a viditelnost firmy v oboru. Tento posun předčil naše očekávání. Spolupráci s firmou ngstránky.cz mohu jen doporučit.

Hanchee An AvatarHanchee An

positive review  Samozřejmě díky těm kdo tam pracují, jejich přístup, svou práci umí a navíc umí i něco naučit.

Tereza Šauerová AvatarTereza Šauerová -

Tereza Šauerová Se svými stránkami jsem velmi spokojená a kladné ohlasy dostávám i od klientů. Výborná grafika a skvělý design. Stránky jsou nastaveny tak, abych si snadno mohla spravovat galerii, přidávat příspěvky, novinky apod. Spolupráce s ngstranky.cz byla skvělá. Nevyskytl se žádný problém či nedorozumění. Nebylo potřeba nikoho urgovat, vše šlo přesně tak, jak mělo. Velmi kladně hodnotím osobní a především lidský přístup. A jestliže se i teď, po spuštění stránek, vyskytne něco, s čím potřebuji poradit, vím, že se na ngstranky.cz můžu kdykoli obrátit.

Jana Huková Děkuji za profesionální přístup, milé vystupování a dobré rady s pochopením pro problematiku předškolního vzdělávání. Oceňuji zejména rychlost reakce na naše požadavky a snahu doporučit opravdu to nejvhodnější řešení s výhledem do budoucnosti. Vytvořením nového reprezentativního a přehledného vzhledu našich stránek jsme chtěli především rodičům zjednodušit přístup k informacím, aktualitám, fotogalerii a plánovaným akcím naší školky. Kladné ohlasy rodičů nás přesvědčily, že ngstránky.cz splnil své zadání na jedničku.

Meescha Pe AvatarMeescha Pe

positive review  Doporučuji všem co potřebují služby, které NGstránky nabízejí-absolutní spolehlivost, rychlost a ochota (moje několika-letá zkušenost). Takto si představuji služby pro klienty👍

Lenka Málková AvatarLenka Málková

Jsem nadšená! Děkuji za úžasné webové stránky....naprosto předčily moje očekávání. NG tým vřele doporučuji! 🙂

Sylva Šrůtková AvatarSylva Šrůtková -

Sylva Šrůtková Jsme velice rádi, že jsme mohli spolupracovat právě se společností ngstranky.cz, která na nás zapůsobila především svojí profesionalitou. Vždy jsme se shodli v našich názorech o celkovém vzhledu stránek. S výsledkem jsme moc spokojeni a vřele doporučujeme každému, kdo chce mít originální a zajímavé stránky, které každého zaujmou.

Ing. Jan Sieratovski AvatarIng. Jan Sieratovski -

Ing. Jan Sieratovski Ngstránky.cz jsem si vybral pro realizaci našich nových webových stránek na základě osobní známosti s Ing. Vytiskou a Ing. Nesvadbou a musím říct, že jsem za celou dobu nezapochyboval o správnosti svého rozhodnutí. Díky jejich inovativnímu přístupu si myslím, že se za nové stránky nebudeme muset stydět ještě ani za 5 let. Velmi jsem ocenil hlavně individuální přístup a flexibilitu (když bylo potřeba zabrat, tak se zabralo, a když jsem z důvodu pracovní vytíženosti nestíhal dodávat materiál a data, tak se bez problému zpomalilo). Prostě spolupráce jak má být – doporučuji. Jen tak dál pánové.

Jan jílek AvatarJan jílek -

Jan jílek Jménem on-line šachové herny a e-shopu Šachy.cz bych rád vyjádřil své poděkování ing. Jakubu Vytiskovi a službě ngstranky.cz. Díky jejich službám a profesionální pomoci se nám podařilo nastartovat projekt šachy.cz. Do budoucna plánujeme další rozvoj herny i e-shopu a v rámci něj i nadále spoléháme na vzájemnou úspěšnou spolupráci. Komunikace byla vždy rychlá a korektní , ale zároveň vřelá a osobní. Vše šlo řešit s individuálním přístupem. Jsem natolik spokojen, že spolu připravujeme spolupráci na dalším projektu.