Ohlasy některých našich klientů

Děkujeme za projevenou důvěru při realizaci projektů a těšíme se na další spolupráce.

Jan Jílek Avatar
Jan Jílek
Jménem on-line šachové herny a e-shopu Šachy.cz bych rád vyjádřil své poděkování ing. Jakubu Vytiskovi a službě ngstranky.cz. Díky jejich službám a profesionální pomoci se nám podařilo nastartovat projekt šachy.cz. Do budoucna plánujeme další rozvoj herny i e-shopu a v rámci něj i nadále spoléháme na vzájemnou úspěšnou spolupráci. Komunikace byla vždy rychlá a korektní , ale zároveň vřelá a osobní. Vše šlo řešit s individuálním přístupem. Jsem natolik spokojen, že spolu připravujeme spolupráci na dalším projektu.
JUDr. Ota Klekner Avatar
JUDr. Ota Klekner
Ngstranky.cz jsem zvolil pro realizaci nových webových stránek na základě naší předchozí spolupráce. Oceňuji hlavně individuální přístup a vstřícné jednání. Vím, že se na ně mohu kdykoliv obrátit. Jsem spokojen.
Sylva Šrůtková Avatar
Sylva Šrůtková
Jsme velice rádi, že jsme mohli spolupracovat právě se společností ngstranky.cz, která na nás zapůsobila především svojí profesionalitou. Vždy jsme se shodli v našich názorech o celkovém vzhledu stránek. S výsledkem jsme moc spokojeni a vřele doporučujeme každému, kdo chce mít originální a zajímavé stránky, které každého zaujmou.
Bronislava Londinová Avatar
Bronislava Londinová
Vzhledem k referencím jsem oslovila ngstránky.cz ohledně vytvoření webových stránek pro své obchody se spodním prádlem. Jako laik nerozumím této problematice, a proto jsem byla mile překvapena z celkového přístupu a vstřícnosti při řešení mých nestandardních požadavků. Webové stránky jsou přehledné, graficky moc pěkné a působí velmi čistě. Spolupráce s ngstránky.cz byla pro mě příjemná, na profesionální úrovni. Velmi oceňuji vedle odbornosti také vstřícnost a přesnost při osobním jednání i při jednání na dálku.
Zdenka Povolná Bergmanová Avatar
Zdenka Povolná Bergmanová
Pro vytvoření firemních stránek jsme si vybrali firmu ngstránky.cz. Velmi si ceníme individuálního přístupu a rychlé orientace v našem oboru. Stránky jsou zpracované na vysoké profesionální úrovni, přesně vystihují požadavky naší firmy a pro návštěvníky jsou přehledné. Reakce na změny a potřeby, které jsme nadnesli, byly vždy vstřícné a velmi rychlé. Po spuštění stránek se výrazně zlepšila naše pozice a viditelnost firmy v oboru. Tento posun předčil naše očekávání. Spolupráci s firmou ngstránky.cz mohu jen doporučit.
Ing. Petr Kotek, Ph.D. Avatar
Ing. Petr Kotek, Ph.D.
Mile mě překvapila profesionalita v jednání společnosti ngstránky.cz. Velmi rychle se zorientovali v námi nabízených službách. Na stránkách www.energysim.cz se jim podařilo zvýšit návštěvnost cílové skupiny, kterou vždy aktuálně potřebujeme oslovit. Velmi kladně také hodnotím rychlé jednání i mimo pracovní dobu a to i o víkendech (i když to dlouhodobě pracovníkům ngstránky.cz nedoporučuji – volný čas by měl být svatý, k nezaplacení). Vřele doporučuji všem začínajícím podnikatelům, kteří potřebují vytvořit kvalitní webové stránky a naladit veškeré SEO, SEF i kampaně na sociálních sítích.
Jana Huková Avatar
Jana Huková
Jana Huková Děkuji za profesionální přístup, milé vystupování a dobré rady s pochopením pro problematiku předškolního vzdělávání. Oceňuji zejména rychlost reakce na naše požadavky a snahu doporučit opravdu to nejvhodnější řešení s výhledem do budoucnosti. Vytvořením nového reprezentativního a přehledného vzhledu našich stránek jsme chtěli především rodičům zjednodušit přístup k informacím, aktualitám, fotogalerii a plánovaným akcím naší školky. Kladné ohlasy rodičů nás přesvědčily, že ngstránky.cz splnil své zadání na jedničku.
Šárina Vondroušová Avatar
Šárina Vondroušová
Rychlost, preciznost a výborně odvedená práce! Hoši, děkujem 🙂
Pavla Michalíková Avatar
Pavla Michalíková
positive review 
Doporučuji všem co potřebují služby, které NGstránky nabízejí-absolutní spolehlivost, rychlost a ochota (moje několika-letá zkušenost). Takto si představuji služby pro klienty👍
Pavlína Grunclová Avatar
Pavlína Grunclová
positive review 
Ngstranky.cz jsme vybrali z toho důvodu, že jsou na ně dobré recenze a také že mají dlouholetou praxi. S jejich prací jsme byli velmi spokojeni. Komunikace byla skvěla, webové stránky dopadly ještě lépe než jsme čekali a také byly za velmi příznivou cenu. Rádi je budeme doporučovat. 🙂