Ohlasy některých našich klientů

Děkujeme za projevenou důvěru při realizaci projektů a těšíme se na další spolupráce.

Stagefashion AvatarStagefashion -
Stagefashion

Stagefashion Ngstránky.cz mohu doporučit všem zákazníkům, kteří ve svém výběru preferují rychlost realizace zakázky, vysokou profesionalitu a osobní přístup. Sám jsem byl překvapen, že tým ngstránky.cz mi toto vše zajistil při zachování velmi příznivé ceny.

Pavlína Grunclová AvatarPavlína Grunclová

positive review  Ngstranky.cz jsme vybrali z toho důvodu, že jsou na ně dobré recenze a také že mají dlouholetou praxi. S jejich prací jsme byli velmi spokojeni. Komunikace byla skvěla, webové stránky dopadly ještě lépe než jsme čekali a také byly za velmi příznivou cenu. Rádi je budeme doporučovat. 🙂

Lenka Málková AvatarLenka Málková

Jsem nadšená! Děkuji za úžasné webové stránky....naprosto předčily moje očekávání. NG tým vřele doporučuji! 🙂

Ing. Jan Sieratovski AvatarIng. Jan Sieratovski -

Ing. Jan Sieratovski Ngstránky.cz jsem si vybral pro realizaci našich nových webových stránek na základě osobní známosti s Ing. Vytiskou a Ing. Nesvadbou a musím říct, že jsem za celou dobu nezapochyboval o správnosti svého rozhodnutí. Díky jejich inovativnímu přístupu si myslím, že se za nové stránky nebudeme muset stydět ještě ani za 5 let. Velmi jsem ocenil hlavně individuální přístup a flexibilitu (když bylo potřeba zabrat, tak se zabralo, a když jsem z důvodu pracovní vytíženosti nestíhal dodávat materiál a data, tak se bez problému zpomalilo). Prostě spolupráce jak má být – doporučuji. Jen tak dál pánové.

Bronislava Londinová AvatarBronislava Londinová -

Bronislava Londinová Vzhledem k referencím jsem oslovila ngstránky.cz ohledně vytvoření webových stránek pro své obchody se spodním prádlem. Jako laik nerozumím této problematice, a proto jsem byla mile překvapena z celkového přístupu a vstřícnosti při řešení mých nestandardních požadavků. Webové stránky jsou přehledné, graficky moc pěkné a působí velmi čistě. Spolupráce s ngstránky.cz byla pro mě příjemná, na profesionální úrovni. Velmi oceňuji vedle odbornosti také vstřícnost a přesnost při osobním jednání i při jednání na dálku.

JUDr. Ota Klekner Ngstranky.cz jsem zvolil pro realizaci nových webových stránek na základě naší předchozí spolupráce. Oceňuji hlavně individuální přístup a vstřícné jednání. Vím, že se na ně mohu kdykoliv obrátit. Jsem spokojen.

Bc. Michal Smolka AvatarBc. Michal Smolka -
Clarice Bridal

Bc. Michal Smolka Spolupráce se společností ngstránky.cz byla naprosto perfektní. Velmi příznivé ceny, profesionalita, veškeré požadavky byly splněny k mé naprosté spokojenosti.

Jana Huková Děkuji za profesionální přístup, milé vystupování a dobré rady s pochopením pro problematiku předškolního vzdělávání. Oceňuji zejména rychlost reakce na naše požadavky a snahu doporučit opravdu to nejvhodnější řešení s výhledem do budoucnosti. Vytvořením nového reprezentativního a přehledného vzhledu našich stránek jsme chtěli především rodičům zjednodušit přístup k informacím, aktualitám, fotogalerii a plánovaným akcím naší školky. Kladné ohlasy rodičů nás přesvědčily, že ngstránky.cz splnil své zadání na jedničku.

Hanchee An AvatarHanchee An

positive review  Samozřejmě díky těm kdo tam pracují, jejich přístup, svou práci umí a navíc umí i něco naučit.

Tereza Šauerová AvatarTereza Šauerová -

Tereza Šauerová Se svými stránkami jsem velmi spokojená a kladné ohlasy dostávám i od klientů. Výborná grafika a skvělý design. Stránky jsou nastaveny tak, abych si snadno mohla spravovat galerii, přidávat příspěvky, novinky apod. Spolupráce s ngstranky.cz byla skvělá. Nevyskytl se žádný problém či nedorozumění. Nebylo potřeba nikoho urgovat, vše šlo přesně tak, jak mělo. Velmi kladně hodnotím osobní a především lidský přístup. A jestliže se i teď, po spuštění stránek, vyskytne něco, s čím potřebuji poradit, vím, že se na ngstranky.cz můžu kdykoli obrátit.

Meescha Pe AvatarMeescha Pe

positive review  Doporučuji všem co potřebují služby, které NGstránky nabízejí-absolutní spolehlivost, rychlost a ochota (moje několika-letá zkušenost). Takto si představuji služby pro klienty👍

David Dolník AvatarDavid Dolník -
Repliky mečů

David Dolník Tímto bych chtěl poděkovat ngstránkám. Potřebovali jsme migraci našeho shopu na velmi odlišnou novou verzi. Najali jsme dvě firmy na řešení problému a ani jedna nedokázala úkol vyřešit. Až ngstránky.cz náš problém vyřešily. S panem kolegou z ngstránky.cz jsme nad řešením seděli i přes půlnoc do doby, kdy se nám web opět rozjel. Výborný přístup, zkušenost, ochota a flexibilita.

Sylva Šrůtková AvatarSylva Šrůtková -

Sylva Šrůtková Jsme velice rádi, že jsme mohli spolupracovat právě se společností ngstranky.cz, která na nás zapůsobila především svojí profesionalitou. Vždy jsme se shodli v našich názorech o celkovém vzhledu stránek. S výsledkem jsme moc spokojeni a vřele doporučujeme každému, kdo chce mít originální a zajímavé stránky, které každého zaujmou.

Václav Hlubuček AvatarVáclav Hlubuček -

Václav Hlubuček Naši spolupráci s NGstranky.cz hodnotíme pozitivně. Webové stránky našeho developerského projektu nove-byty-liberec.cz považujeme za velmi povedené. Oceňujeme inovativní a individuální přístup stejně jako vysokou kvalitu odvedené práce. Z naší dosavadní zkušenosti můžeme potvrdit, že po celou dobu přípravy stránek byl kladen důraz na plné zohlednění našich představ a na zajištění naši spokojenosti s odvedenou prací.

Jan jílek AvatarJan jílek -

Jan jílek Jménem on-line šachové herny a e-shopu Šachy.cz bych rád vyjádřil své poděkování ing. Jakubu Vytiskovi a službě ngstranky.cz. Díky jejich službám a profesionální pomoci se nám podařilo nastartovat projekt šachy.cz. Do budoucna plánujeme další rozvoj herny i e-shopu a v rámci něj i nadále spoléháme na vzájemnou úspěšnou spolupráci. Komunikace byla vždy rychlá a korektní , ale zároveň vřelá a osobní. Vše šlo řešit s individuálním přístupem. Jsem natolik spokojen, že spolu připravujeme spolupráci na dalším projektu.

Ing. Petr Kotek, Ph.D. AvatarIng. Petr Kotek, Ph.D. -

Ing. Petr Kotek, Ph.D. Mile mě překvapila profesionalita v jednání společnosti ngstránky.cz. Velmi rychle se zorientovali v námi nabízených službách. Na stránkách www.energysim.cz se jim podařilo zvýšit návštěvnost cílové skupiny, kterou vždy aktuálně potřebujeme oslovit. Velmi kladně také hodnotím rychlé jednání i mimo pracovní dobu a to i o víkendech (i když to dlouhodobě pracovníkům ngstránky.cz nedoporučuji – volný čas by měl být svatý, k nezaplacení). Vřele doporučuji všem začínajícím podnikatelům, kteří potřebují vytvořit kvalitní webové stránky a naladit veškeré SEO, SEF i kampaně na sociálních sítích.

Šárina Vondroušová AvatarŠárina Vondroušová

Rychlost, preciznost a výborně odvedená práce! Hoši, děkujem 🙂

Zdenka Povolná Bergmanová AvatarZdenka Povolná Bergmanová -

Zdenka Povolná Bergmanová Pro vytvoření firemních stránek jsme si vybrali firmu ngstránky.cz. Velmi si ceníme individuálního přístupu a rychlé orientace v našem oboru. Stránky jsou zpracované na vysoké profesionální úrovni, přesně vystihují požadavky naší firmy a pro návštěvníky jsou přehledné. Reakce na změny a potřeby, které jsme nadnesli, byly vždy vstřícné a velmi rychlé. Po spuštění stránek se výrazně zlepšila naše pozice a viditelnost firmy v oboru. Tento posun předčil naše očekávání. Spolupráci s firmou ngstránky.cz mohu jen doporučit.

Jana Vitoušková AvatarJana Vitoušková

Jana Vitoušková Stránky jsou velmi přehledné a graficky velmi vydařené. Zároveň nabízí velmi snadnou ovladatelnost, která mi umožňuje si příspěvky a galerii fotek spravovat sama. Slouží mi jako skvělá prezentace tvorby a byly mi již mnohokrát pochváleny za jejich profesionální vzhled. Při jakýchkoliv nejastnostech či připomínkách mi byla vždy okamžitě poskytnuta pomoc. Ngstránky.cz mohu doporučit všem, kteří hledají profesionální přístup, rychlé a ochotné jednání a spokojenost s konečným výsledkem, který předčil mé očekávání. Děkuji Vám.