Blog

kuprealitu

Kuprealitu.cz

Máme velkou radost, že Vám můžeme představit náš nový a zatím největší projekt, kterým je Kuprealitu.cz. Jedná se o nový portál umožňující běžným uživatelům bezplatné inzerování nemovitostí.

Naším cílem bylo vytvořit přehledné stránky bez jakékoli rušivé reklamy, kde by mohli nabízet své nemovitosti jak běžní lidé, tak i realitní kanceláře. Běžný uživatel může zveřejnit jednu realitu zcela zdarma. Stačí se pouze registrovat, přihlásit ke svému účtu a v několika krocích zadat inzerát. Pokud chcete nabízet více nemovitostí nebo jste makléř, můžete na našem portálu inzerovat za velmi výhodné ceny a navíc máte možnost své reality propagovat a tak je více zviditelnit.

Snažili jsme se, aby se Vám s naším portálem dobře pracovalo. Především zde nenajdete žádné reklamy. Na registrované uživatele (ať už prodávají nebo kupují) čeká řada funkcí, které jim usnadní práci. Můžete si ukládat reality mezi oblíbené, ukládat si parametry vyhledávání a podle nich si nechat zasílat emaily s novými realitami. Detailní vyhledávací formulář a interaktivní mapa umožňují rychle najít přesně to, co hledáte. Jelikož jdeme s dobou, jakoukoli realitu, která Vás zaujme, můžete sdílet na svých sociálních sítích, komentovat a hodnotit.

Projekt právě odstartoval, a proto doufáme, že si brzo najde své příznivce. Pokud se Vám Kuprealitu.cz bude líbit, budeme rádi, když o tom řeknete dál a pomůžete tak rozvoji projektu. Další informace, návody, tipy a rady, jak co nejlépe využívat Kuprealitu.cz, najdete na Facebooku a blogu.

Tým ngstránky.cz

TAGS >