Blog

Liberecký výrobce zlatých šperků Danfil

Spolupráce s libereckým výrobcem zlatých šperků Danfil.cz

Již delší dobu spolupracujeme s libereckým výrobcem kvalitních zlatých šperků Danfil Jewellery. Věnujeme se především SEO optimalizaci e-shopu danfil.cz a s tím spojeným vytvářením textů. Díky SEO optimalizaci se dá zlepšit pozice ve vyhledávačích a zvýšit návštěvnost e-shopu. Texty nepřipravujeme pouze na e-shop, ale také pro blog, ve kterém pravidelně vychází články, jež se věnují nejrůznějším tématům ze světa šperkovnictví, ale také svateb či dalších zajímavostí z této oblasti. Cílem společnosti je nabízet šperky, které splní všechny požadavky i těch nejnáročnějších klientů a zároveň předčí jejich očekávání.

Danfil Jewellery

Šperkařská společnost Danfil Jewellery s.r.o. je na trhu již od roku 1992. Liberecká společnost vyrábí zlaté šperky pro ženy i děti v exkluzivním designu a ve vysoké kvalitě. Na e-shopu si můžete vybrat z mnoha kolekcí a variant zlatých doplňků, pokud ale máte specifické požadavky a chcete originální šperk přesně podle vašich představ, není problém vyrobit šperk na přání podle vašeho vkusu.

Od náušnic až po prsteny

Internetový obchod danfil.cz nabízí šperky všeho druhu, vybírat můžete ze zlatých náušnic, snubních i zásnubních prstenů, řetízků, přívěsků i náramků. Snad ve všech kategoriích najdete produkty z klasického žlutého, ale i bílého či růžového zlata. Oblíbenými jsou také sety pro maminku a dceru, ve kterých můžete dokonale sladit náušnice ze zlata pro sebe a svou dcerku. Na e-shopu najdete mimo jiné také náušnice pro miminka, které jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, nemusíte se tak bát nasadit je i těm nejmenším holčičkám. Většina šperků je navíc zdobena úchvatnými barevnými drahokamy, přírodními perličkami nebo diamanty, vybere si tak opravdu každý.

Zlaté prsteny

Jedna z hlavních a největších kategorií e-shopu jsou zlaté prsteny. V nabídce najdete prsteny ze žlutého, bílého i růžového zlata. Jeden je osazen třpytivými brilianty, druhý zase barevnými kameny jako je například topaz, safír nebo citrín. V případě, že se chystáte odhodlat k jednomu z nejdůležitějších okamžiků vašeho života, a tedy k žádosti o ruku, můžete vybírat z široké nabídky zásnubních prstenů, kde nechybí ani tradiční solitér s diamantem přímo uprostřed. Pokud však máte zásnuby již za sebou a čeká vás svatba, tak i pro takovou příležitost najdete ten správný šperk právě v internetovém obchodě danfil.cz. Zlatý snubní prsten pro tak významný moment byste měli vybírat pečlivě, vždyť každý pohled na tento zlatý šperk vám bude připomínat manželský slib a lásku k vaší drahé polovičce, kterou jste společně zpečetili v den vaší svatby. V kategorii snubních prstenů najdete prstýnky pro ženy, pro muže, ale také pro páry, můžete se tak s partnerkou či partnerem dokonale sladit.

Zlatý prsten
Zlaté náušnice

Zlaté náušnice

Dalším velmi oblíbeným produktem internetového obchodu společnosti Danfil Jewellery jsou náušnice ze zlata. Široká nabídka velkých i malých náušnice ve stylu kruhu, pecek nebo huggies je samozřejmostí. Výhodou jsou kolekce náušnic pro děti, kde lze vybírat z nejrůznějších tvarů i barevných drahokamů, které ještě více rozzáří dětské tváře. Na e-shopu najdete klasické, decentní a jemné náušnice pro dámu každého věku, například náušnice ze žlutého zlata s přírodní perlou nebo celozlaté náušnice mohou být skvělou volbou. Pokud však hledáte spíše moderní a originální variantu, která bude svěžím doplněním vašeho stylu a outfitu, tak rozhodně také nebudete zklamaní. Například kreole nebo náušnice s různými typy drahokamů v moderní variantě růžového či bílého zlata by mohly být tím pravým. V případě, že byste chtěli sladit celý set šperků, z široké nabídky obchodu jistě vyberete takovou kombinaci, která bude dokonale ladit ke všem vašim doplňkům i nejrůznějším kouskům oblečení z vašeho šatníku.